O.K. Oriens Karton 

O společnosti

Společnost O.K. Oriens Karton, s.r.o. byla založena v roce 1995. Na trhu působí jako tradiční výrobce společenských her, puzzlí, potahovaných krabic a dalších výrobků z kartonu.

Při výrobě klademe důraz na kvalitu zpracování a kvalitu používaných materiálů. Vždy se snažíme zákazníkovi navrhnout optimální řešení jeho požadavků s ohledem na cenu, rychlost dodávek a provedenou kvalitu. Tisk probíhá na základě dodaných dat od zákazníka, grafiku je možné také nechat zpracovat v našem studiu.

Jsme výhradní dodavatel pro české nakladatelství DinoToys a naše výrobky dodáváme také pro špičkové zahraniční nakladatelské domy. Zabýváme se i zakázkovou výrobou a spolupracujeme s reklamními agenturami z tuzemska i zahraničí.

CertifikátyV roce 2014 naše firma získala certifikát FSC® – značku odpovědného lesnictví.

Základní ideou nevládní neziskové organizace Forest Stewardship Council® (FSC) je podporovat ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů, a tím napomoci chránit ohrožené a devastované světové lesy. FSC vytvořilo prestižní mezinárodní systém certifikace lesů a podniků, které dřevo z certifikovaných lesů zpracovávají ve výrobky.

Logo FSC na výrobku znamená záruku, že svým nákupem podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem.

Prestižní značka FSC dává zákazníkům záruku, že dřevní surovina použitá pro výrobu např. papíru, lepenky nebo knih pochází z lesů, které byly obhospodařovány šetrným způsobem podle důsledných ekologických a sociálních pravidel organizace FSC, nebo že se nejedná o nelegální těžbu z deštných pralesů.

Více informací na: http://www.czechfsc.cz/
Detail našeho FSC certifikátu: ZDE

 design by Grafiro 2009 O.K.Oriens Karton s.r.o. | K Pískovně 108 | 295 01 Mnichovo Hradiště | Česká republika
Telefon: +420 312 709 377 | Fax: +420 312 709 376 | E-mail: info@ok-karton.cz
Realizace projektu „Inovace podnikového informačního systému (ERP, Výroba, CRM) ve společnosti O.K. Oriens Karton s.r.o.“ spolufinancovaného za spoluúčasti Evropské unie z Evropského fondu pro regionální rozvoj/Operační program Podnikání a inovace/program ICT v podnicích